O mnie

Cieszę się, że tutaj jesteś i chcesz mnie bliżej poznać!

Mam na imię Ewelina.Moja historia z fotografią rozpoczęła się już od najmłodszych lat, kiedy to biegałam z aparatem w dłoni i fotografowałam wszystko dookoła. Dzięki temu mogłam na zawsze zatrzymać to co widziały moje oczy. Dlatego zaczęłam zgłębiać tajniki sztuki fotografii i obróbki zdjęć. Ukończyłam dwuletnią szkołę artystyczną o kierunku fotografii oraz warsztaty z fotografii ślubnej, plenerowej fotografii dziecięcej oraz fotografii lifestyle. Nieustannie poszerzam swoje umiejętności fotograficzne, ponieważ chce być coraz lepsza w tym co robię dla Was.

Fotografuję aby zatrzymać jak najwięcej chwil. Na co dzień żyjemy w takim pędzie, że nie mamy czasu pomyśleć o sobie i o swoich najbliższych. Nie ma nic piękniejszego niż radosna, pełna ciepła rodzinna sesja zdjęciowa, która jest okazją do spędzenia czasu razem. Po latach z pewnością będzie co wspominać! :) Sesje wykonuję w plenerze, fotografowanie w naturalnym świetle z przyrodą w tle daje niepowtarzalny efekt.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą. Mam wspaniałego synka. Staram się nie rezygnować ze swojej pasji i każdą wolną chwilę wykorzystuje na fotografię.Od zawsze marzycielka... wrażliwa i artystyczna dusza.Kocham zwierzęta, las i góry, kontakt z naturą. Najlepszy wyjazd to ten w Tatry.Korzystam z tego czym obdarowuje nas Matka Natura :) Wiosną zbieram zioła, latem robię przetwory :) A w jesienne i zimowe wieczory lubię zaszyć się pod koc z dobrą książką :)